
| Megnevezés | Oxyma LWT10000 |
| Választható anyagminőség | LDPE, LLDPE, HDPE |
| Átmérő | Ø2485 mm |
| Magasság | 2490 mm |
| Űrtartalom | 10000 liter |
| Választható csatlakozás | 1/2" -tól 8" -ig |
| Választható szintérzékelők | Min, Max, Szárazon futás, + köztes érzékelők |
| Szintérzékelők típusa | Külső vagy belső úszós, mágneses kapcsolókkal |
| Opcionális kármentő tálca | Műanyag és fém is lehetséges |
| Opcionális keverő lapátok | Motoros, kézzel forgatható, fel-le mozgatható |
| Opcionális védőrács | Fém, bármilyen színben kérhető |
| Opcionális tartószerkezet | Fém, bármilyen kialakításban és színben kérhető |
Ez a weboldal sütiket használ a felhasználói élmény javítása érdekében. Néhány elengedhetetlen a webhely működéséhez, míg mások segítenek elemezni és javítani a felhasználói élményt. Kérjük, tekintse át lehetőségeit, és válasszon.
Ha 16 évesnél fiatalabb, kérjük, győződjön meg arról, hogy szülője vagy gyámja beleegyezését adta, a nem alapvető sütik használatához.
A beállításait bármikor módosíthatja, a további információkért az adatkezelésről, kérjük, olvassa el adatvédelmi szabályzatunkat. Beállításait később módosíthatja megváltoztathatja.
Ne feledje, hogy ha bizonyos típusú sütik, vagy szolgáltatások letiltása mellett dönt, az befolyásolhatja a webhely által nyújtott élményét és az általunk kínált szolgáltatásokat.
Néhány szükséges erőforrást blokkolva lett, ami hatással lehet a harmadik féltől származó szolgáltatásokra és befolyásolhatja az oldal működését.