
| Oxyma iH RO 10000 ND | |
| Permeátum mennyiség 0 bar | 10 000 l/h |
| Permeátum/nyersvíz hozam % | 75% |
| Sótalanítás mértéke | 97% |
| Nyersvíz nyomás min/max | 2-6 bar |
| Nyersvíz hőmérséklet tartomány | 5-35 °C |
| Üzemi nyomás | 13 bar |
| Környezeti maximum hőmérséklet | 40 °C |
| Permeátum vezetőképesség tartomány | 2- 200 µS/cm |
| Permeátum pH | 3..11 |
| Nyersvíz csőcsonk csatlakozás | DN40 |
| Permeátum csatlakozás | DN40 |
| Szennyvíz csatlakozás | DN32 |
| Elektromos csatlakozás | 3* 400V, 50 Hz |
| Elektromos teljesítmény | 11 kW |
| Membrán típus * db szám | 8040 * 8 |
| Méretek (H * Sz * M) | 4800 * 800 * 1900 mm |
| Súly | 900 kg |
Ez a weboldal sütiket használ a felhasználói élmény javítása érdekében. Néhány elengedhetetlen a webhely működéséhez, míg mások segítenek elemezni és javítani a felhasználói élményt. Kérjük, tekintse át lehetőségeit, és válasszon.
Ha 16 évesnél fiatalabb, kérjük, győződjön meg arról, hogy szülője vagy gyámja beleegyezését adta, a nem alapvető sütik használatához.
A beállításait bármikor módosíthatja, a további információkért az adatkezelésről, kérjük, olvassa el adatvédelmi szabályzatunkat. Beállításait később módosíthatja megváltoztathatja.
Ne feledje, hogy ha bizonyos típusú sütik, vagy szolgáltatások letiltása mellett dönt, az befolyásolhatja a webhely által nyújtott élményét és az általunk kínált szolgáltatásokat.
Néhány szükséges erőforrást blokkolva lett, ami hatással lehet a harmadik féltől származó szolgáltatásokra és befolyásolhatja az oldal működését.