
A két körös hűtési elv:
Az indirekt és a direkt evaporatív hűtés egy természetes hűtési eljárás, amely két lépésben hűti a környezeti levegőt:
| Típusszám | IntrCooll |
| Hűtőteljesítmény (maximális) | 44 kW |
| Légszállítás | 6 500 m3/h |
| Ventilátor típus | Centrifugális |
| Csatlakoztatható légcsatorna keresztmetszet | 600*600 mm |
| Nyomáskülönbség | 80 Pa |
| Csatlakozási lehetőség | Alul |
| Hűthető terület | 250-300 m2 |
| Elektromosság | 1 fázis, 220V/50 Hz |
| Elektromos teljesítmény | 1 360 W |
| Fokozatszám | 3 |
| Zajszint | <70 dB(A) |
| Víztartály térfogat | 60 liter |
| Vízfogyasztás | max. 60 liter/óra |
| Nettó súly | 185 kg |
| Bruttó súly | 250 kg |
| Méretek | 1338*1338*1005 mm |
| Hűtőkörök száma | 2 db hűtőkör |
| Vezérlés típusa | LCD |
| Hőmérséklet és páratartalom vezérlés | Opcióként lehetséges |
| Fázisvesztés védelem | Igen |
| Túltöltés védelem | Igen |
| Szivattyú szárazon futás védelem | Igen |
| Automatikus vízürítés | Igen |
| Automatikus béléstest lefuvatás | Igen |
| Béléstest por előszűrő betét | Nem |