
A HydroBase C8 műanyagházas ipari evaporatív léghűtő gép kifejezetten oldalfalra szerelhető kivitel. A berendezés kisebb légszállítása lehetővé teszi a huzatmentes munkavégzést a gép közelében. A berendezés ventilátorának sebessége 3 fokozatban állítható, valamint ki/be kapcsolható a béléstest nedvesítése is. A léghűtő gép centrifugális ventilátorral van szerelve, így a generált nyomáskülönbség lehetővé teszi a rövid légcsatorna szakaszok rögzítését a gép befúvó nyílásához, így a hűtött levegő iránya minimálisan befolyásolható a helyiségben. A gép állítható lamellás direkt befúvó nyílás nélkül kerül szállításra. Opcionálisan azonban válaszható hozzá 1, 2 vagy 3 irányú direkt befúvó idom állítható lamellákkal. A gép LCD kijelzős vezérlő egységgel automatikusan vezérelhető akár beállított hőmérséklet és páratartalom értékekre is. A gép jakab szelep segítségével önmagát tölti újra friss vízzel. A berendezés automatikája lehetővé teszi az automatikus vízürítést, így előre megadott időintervallumokban leüríti a vizet magából, meggátolva így a pangóvíz kialakulását. A gép alacsony bekerülési ára miatt jó választás, az evaporatív hűtési rendszereknél előnyként jelentkezik, ha több kisebb teljesítményű léghűtővel valósítjuk meg a hűtést.| Típusszám | HydroBase C6 |
| Hűtőteljesítmény (maximális) | 12,5 kW |
| Légszállítás | 6 000 m3/h |
| Ventilátor típus | Centrifugális |
| Csatlakoztatható légcsatorna keresztmetszet | 450*370 mm |
| Nyomáskülönbség | 80 Pa |
| Csatlakozási lehetőség | Oldalt |
| Hűthető terület | 250-300 m2 |
| Elektromosság | 1 fázis, 220V/50 Hz |
| Elektromos teljesítmény | 550 W |
| Fokozatszám | 3 |
| Zajszint | <63 dB(A) |
| Víztartály térfogat | 30 liter |
| Vízfogyasztás | max. 20 liter/óra |
| Nettó súly | 55 kg |
| Bruttó súly | 95 kg |
| Méretek | 800*(650+380)*850 mm |
| Béléstest méretek | (600+30)*555*75 mm |
| Vezérlés típusa | LCD |
| Hőmérséklet és páratartalom vezérlés | Opcióként lehetséges |
| Fázisvesztés védelem | Igen |
| Túltöltés védelem | Igen |
| Szivattyú szárazon futás védelem | Igen |
| Automatikus vízürítés | Igen |
| Automatikus béléstest lefuvatás | Igen |
| Béléstest por előszűrő betét | Nem |