
| Típusszám | 30CM-S |
| Hűtőteljesítmény (maximális) | 88 kW |
| Légszállítás | 30000 m3/h |
| Ventilátor típus | Centrifugál |
| Csatlakoztatható légcsatorna keresztmetszet | 650*650 mm |
| Nyomáskülönbség | 400 Pa |
| Csatlakozási lehetőség | Oldalt |
| Hűthető terület | 250 m2 |
| Elektromosság | 3 fázis, 400V, 50 Hz |
| Elektromos teljesítmény | 5,5 kW |
| Fokozatszám | 2 |
| Zajszint | <80db |
| Víztartály térfogat | 100 liter |
| Vízfogyasztás (maximum) | 140 liter/óra |
| Nettó súly | 300 kg |
| Bruttó súly | 450 kg |
| Méretek | 1420*1380*1250 mm |
| Béléstest méretek | 490*1020*100 mm * 6 db |
| Vezérlés típusa | LCD |
| Automatikus ürítés | Opcióként lehetséges |
| Fázisvesztés védelem | Igen |
| Túltöltés védelem | Igen |
| Szivattyú szárazon futás védelem | Nem |
Ez a weboldal sütiket használ a felhasználói élmény javítása érdekében. Néhány elengedhetetlen a webhely működéséhez, míg mások segítenek elemezni és javítani a felhasználói élményt. Kérjük, tekintse át lehetőségeit, és válasszon.
Ha 16 évesnél fiatalabb, kérjük, győződjön meg arról, hogy szülője vagy gyámja beleegyezését adta, a nem alapvető sütik használatához.
A beállításait bármikor módosíthatja, a további információkért az adatkezelésről, kérjük, olvassa el adatvédelmi szabályzatunkat. Beállításait később módosíthatja megváltoztathatja.
Ne feledje, hogy ha bizonyos típusú sütik, vagy szolgáltatások letiltása mellett dönt, az befolyásolhatja a webhely által nyújtott élményét és az általunk kínált szolgáltatásokat.
Néhány szükséges erőforrást blokkolva lett, ami hatással lehet a harmadik féltől származó szolgáltatásokra és befolyásolhatja az oldal működését.