

| Típusszám | HydroBase 16 |
| Hűtőteljesítmény (maximális) | 25 kW |
| Légszállítás | 16 000 m3/h |
| Ventilátor típus | Axiális |
| Csatlakoztatható légcsatorna keresztmetszet | 660*660 mm |
| Nyomáskülönbség | 160 Pa |
| Csatlakozási lehetőség | Alul/Felül/Oldalt |
| Hűthető terület | 100-120 m2 |
| Elektromosság | 1 fázis, 220V/50 Hz |
| Elektromos teljesítmény | 1,1 kW |
| Fokozatszám | 16 (inverter) |
| Zajszint | <70 dB(A) |
| Víztartály térfogat | 30 liter |
| Vízfogyasztás | max. 40 liter/óra |
| Nettó súly | 85 kg |
| Bruttó súly | 115 kg |
| Méretek | 1160*1160*900 mm |
| Béléstest méretek | (625+30)*770*100 mm |
| Vezérlés típusa | LCD |
| Hőmérséklet és páratartalom vezérlés | Opcióként lehetséges |
| Fázisvesztés védelem | Igen |
| Túltöltés védelem | Igen |
| Szivattyú szárazon futás védelem | Igen |
| Automatikus vízürítés | Igen |
| Automatikus béléstest lefuvatás | Igen |
Ez a weboldal sütiket használ a felhasználói élmény javítása érdekében. Néhány elengedhetetlen a webhely működéséhez, míg mások segítenek elemezni és javítani a felhasználói élményt. Kérjük, tekintse át lehetőségeit, és válasszon.
Ha 16 évesnél fiatalabb, kérjük, győződjön meg arról, hogy szülője vagy gyámja beleegyezését adta, a nem alapvető sütik használatához.
A beállításait bármikor módosíthatja, a további információkért az adatkezelésről, kérjük, olvassa el adatvédelmi szabályzatunkat. Beállításait később módosíthatja megváltoztathatja.
Ne feledje, hogy ha bizonyos típusú sütik, vagy szolgáltatások letiltása mellett dönt, az befolyásolhatja a webhely által nyújtott élményét és az általunk kínált szolgáltatásokat.
Néhány szükséges erőforrást blokkolva lett, ami hatással lehet a harmadik féltől származó szolgáltatásokra és befolyásolhatja az oldal működését.