
A HydroBase A3 műanyagházas ipari evaporatív léghűtő gép kifejezetten oldalfalra szerelhető kivitel. A berendezés kisebb légszállítása lehetővé teszi a huzatmentes munkavégzést a gép közelében. A berendezés ventilátorának sebessége 3 fokozatban állítható, valamint ki/be kapcsolható a béléstest nedvesítése is. A gép axiális ventilátorral szerelt kivitel, így 1-2 méternél hosszabb légcsatorna idomokkal történő szerelésre nem alkalmas. A gép állítható lamellás direkt befúvó nyílással kerül szállításra. A gép LCD kijelzős vezérlő egységgel automatikusan vezérelhető akár beállított hőmérséklet és páratartalom értékekre is. A gép jakab szelep segítségével önmagát tölti újra friss vízzel. A berendezés automatikája lehetővé teszi az automatikus vízürítést, így előre megadott időintervallumokban leüríti a vizet magából, meggátolva így a pangóvíz kialakulását. A gép alacsony bekerülési ára miatt jó választás, az evaporatív hűtési rendszereknél előnyként jelentkezik, ha több kisebb teljesítményű léghűtővel valósítjuk meg a hűtést.| Típusszám | HydroBase A3 |
| Hűtőteljesítmény (maximális) | 5 kW |
| Légszállítás | 3 000 m3/h |
| Ventilátor típus | Axiális |
| Csatlakoztatható légcsatorna keresztmetszet | 380*380 mm |
| Nyomáskülönbség | 30 Pa |
| Csatlakozási lehetőség | Oldalt |
| Hűthető terület | 100-120 m2 |
| Elektromosság | 1 fázis, 220V/50 Hz |
| Elektromos teljesítmény | 130 W |
| Fokozatszám | 3 |
| Zajszint | <59 dB(A) |
| Víztartály térfogat | 20 liter |
| Vízfogyasztás | max. 8 liter/óra |
| Nettó súly | 27 kg |
| Bruttó súly | 52 kg |
| Méretek | 560*(560+380)*690 mm |
| Béléstest méretek | (500+30)*375*75 mm |
| Vezérlés típusa | LCD |
| Hőmérséklet és páratartalom vezérlés | Opcióként lehetséges |
| Fázisvesztés védelem | Igen |
| Túltöltés védelem | Igen |
| Szivattyú szárazon futás védelem | Igen |
| Automatikus vízürítés | Igen |
| Automatikus béléstest lefuvatás | Igen |
| Béléstest por előszűrő betét | Nem |
Ez a weboldal sütiket használ a felhasználói élmény javítása érdekében. Néhány elengedhetetlen a webhely működéséhez, míg mások segítenek elemezni és javítani a felhasználói élményt. Kérjük, tekintse át lehetőségeit, és válasszon.
Ha 16 évesnél fiatalabb, kérjük, győződjön meg arról, hogy szülője vagy gyámja beleegyezését adta, a nem alapvető sütik használatához.
A beállításait bármikor módosíthatja, a további információkért az adatkezelésről, kérjük, olvassa el adatvédelmi szabályzatunkat. Beállításait később módosíthatja megváltoztathatja.
Ne feledje, hogy ha bizonyos típusú sütik, vagy szolgáltatások letiltása mellett dönt, az befolyásolhatja a webhely által nyújtott élményét és az általunk kínált szolgáltatásokat.
Néhány szükséges erőforrást blokkolva lett, ami hatással lehet a harmadik féltől származó szolgáltatásokra és befolyásolhatja az oldal működését.