

| Típusszám | HydroPort 10" |
| Hűtőteljesítmény (maximális) | 3 kW |
| Légszállítás | 1 600 m3/h |
| Ventilátor típus | Axiális |
| Ventilátor átmérő | 255 mm |
| Hűthető terület | max. 10 m2 |
| Párásítható terület | max. 50 m2 |
| Elektromosság | 1 fázis, 230V/50 Hz |
| Elektromos teljesítmény | 100 W |
| Ventilátor fokozatszám | 3 |
| Zajszint | 44/46/48 dB |
| Víztartály térfogat | 15 liter |
| Tápvíz csatlakozás | 1/2" külső menet |
| Vízfogyasztás | max. 5 liter/óra |
| Nettó súly | 9,5 kg |
| Méretek | 360*874*416 mm |
| Vezérlés típusa | LCD |
| Fázisvesztés védelem | Igen |
| Túltöltés védelem | Igen |
| Szivattyú szárazon futás védelem | Igen |
| Távirányító | Igen |
| Swing funkció | Igen |
Ez a weboldal sütiket használ a felhasználói élmény javítása érdekében. Néhány elengedhetetlen a webhely működéséhez, míg mások segítenek elemezni és javítani a felhasználói élményt. Kérjük, tekintse át lehetőségeit, és válasszon.
Ha 16 évesnél fiatalabb, kérjük, győződjön meg arról, hogy szülője vagy gyámja beleegyezését adta, a nem alapvető sütik használatához.
A beállításait bármikor módosíthatja, a további információkért az adatkezelésről, kérjük, olvassa el adatvédelmi szabályzatunkat. Beállításait később módosíthatja megváltoztathatja.
Ne feledje, hogy ha bizonyos típusú sütik, vagy szolgáltatások letiltása mellett dönt, az befolyásolhatja a webhely által nyújtott élményét és az általunk kínált szolgáltatásokat.
Néhány szükséges erőforrást blokkolva lett, ami hatással lehet a harmadik féltől származó szolgáltatásokra és befolyásolhatja az oldal működését.